Rongital s.r.o. tř.Svobody 31, 779 00 Olomouc, CZ

nezrušit to?

O nás

Naše společnost je postavená na dlouholetých zkušenostech v oblasti mezinárodních přeprav a logistických služeb.

Jsme připraveni Vám nabídnout optimální řešení logistických požadavků při realizaci Vašich projektů. Nabízíme kompletní služby od konzultace, návrhu řešení přepravy, nakládky, terminálových služeb, až po vlastní přepravy do místa určení.

 

Our company has been built with long-term experience in the area of international transports and logistics services.

We are ready to offer you the best solutions to logistics requirements during the implementation of your projects. We offer complete services from consulting, transport solution proposals, loading, terminal services, up to actual transport to your destination.

Historie společnosti

V oblasti mezinárodní dopravy se pohybujeme od roku 2000, kdy jsme začali dodávkami provádět mezinárodní přepravy. V roce 2007 jsme založili společnost RONGITAL, kterou dále rozvíjíme a snažíme se nabízet co nejkvalitnější služby v oblasti mezinárodní dopravy.

Cíl společnosti

Naší prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysoce profesionální přístup. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby.Preferujeme individuální přístup a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Náš zavedený systém řízení dopravní společnosti nabízí našim partnerům kvalitní a flexibilní služby při zabezpečování jejich přeprav.

Neustále vylepšujeme naše služby, tak abychom byli schopni plnit požadavky obchodních partnerů přesně podle jejich potřeb.